Konsolidace půjček

  • Úvod
  • Konsolidace půjček
Spojte všechny své půjčky a budete mít nižší splátky

Máte dvě a více půjček? Mají různé podmínky? Měsíční splátky jsou vysoké a již si nemůžete dovolit je pokrýt? Spojte je do jedné půjčky s lepší úrokovou sazbou. Budete platit méně a opět získáte kontrolu nad Vaší finanční situací.

Jmenuji se Ondřej Brzek a již 10 let pomáhám klientům z celé ČR s jejich financemi. Vyplácím exekuce, zastavuji dražby nemovitostí, refinancuji nevýhodné úvěry, zajišťuji zpětný leasing nemovitostí a pomáhám s konsolidací půjček.

 

Všechno za Vás rychle vyřídím

Vyřídím za Vás veškerou administrativu spojenou s konsolidací půjček. Nemusíte nikam chodit a nic zařizovat. Zaručuji Vám, že budete mít nižší splátky. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle 773 77 88 99 a já s Vámi okamžitě začnu jednat o konsolidaci Vašich půjček.

 

Méně starostí pro Vás

Po získání plné moci od Vás budu jednat se všemi Vašemi věřiteli a splatím jim Váš dluh. Díky tomu Vám vznikne jen jedna půjčka s lepšími podmínkami a jasnými pravidly. To znamená méně starostí pro Vás.

 

Budu s Vámi jednat otevřeně

Můžete se spolehnout, že s Vámi budu vždy jednat otevřeně a transparentně. V mém podnikání nejde jen o rychlost, ale především o emoce. Jste ve stresu, nemůžete spát, Vaše problémy se přelévají do práce, do rodinných vztahů. Tomu všemu mohu snadno učinit konec.

 

Získejte zpět kontrolu nad svými financemi

Zavolejte mi a já se o vše postarám. Pomohl jsem ostatním, pomůžu i Vám.

Co byste měl vědět, než se mnou začnete jednat:
Ano, vždy. Úvěry bez jištění nedělám.
Ano, za mé služby si účtuji provizi, které se vyplácí z poskytnutého úvěru. Tedy, pokud se úvěr neposkytne, nic se neplatí.
Ano lze, s možností úspory budoucích úroků.
Jste připraven(a) řešit Vaši situaci?

Vyplňte formulář nebo mi rovnou zavolejte na tel. číslo 773 77 88 99. Poskytuji úvěry od 50 tisíc Kč. Pouze pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí.