Refinancování úvěru

  • Úvod
  • Refinancování úvěru
Postarám se o Vaše nevýhodné úvěry

Splácíte nevýhodný úvěr s vysokým úrokem? Pomůžu Vám snížit Vaše splátky a sjednám Vám lepší podmínky. Jmenuji se Ondřej Brzek a již 10 let pomáhám klientům z celé ČR s jejich financemi. Vyplácím exekuce, zastavuji dražby, zajišťuji zpětný leasing nemovitostí a refinancuji nevýhodné úvěry. Jsem certifikovaný finanční specialista.

 

O nic se nemusíte starat, vše vyřídím za Vás

Nikam nemusíte chodit, s nikým nemusíte jednat. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle 773 77 88 99 a já se o vše postarám. Zajistím refinancování Vašeho úvěru.

 

Zlepším Vaši finanční situaci

Mám velmi dobrý přehled o situaci na trhu a proto jsem schopen Váš nevýhodný úvěr přesunout ke společnosti, která Vám nabídne lepší podmínky. Může jít o nižší splátky, delší dobu splácení či jiné výhody. Zaručuji Vám, že zlepším Vaši finanční situaci. Bez skyrytých nákladů. Bez nesmyslných poplatků. To znamená méně starostí pro Vás.

 

Budu s Vámi jednat otevřeně

Můžete se spolehnout, že s Vámi budu vždy jednat otevřeně a transparentně. V mém podnikání jde především o důvěru. Chci, abyste věděl(a), že se na mě můžete spolehnout. Společně vymyslíme řešení Vaší nevýhodné situace.

 

Získejte opět kontrolu nad svými financemi

Zavolejte mi a já se o vše postarám. Pomohl jsem ostatním, pomůžu i Vám.

Jste připraven(a) řešit Vaši situaci?

Vyplňte formulář nebo mi rovnou zavolejte na tel. číslo 773 77 88 99. Poskytuji úvěry od 50 tisíc Kč. Pouze pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí.