Vyplácení exekuce

Nenechte exekutory zabavit Vaši nemovitost, pomůžu Vám vyplatit Vaši exekuci

Hrozí Vám exekuce? Jste již v exekuci? A sháníte peníze na vyplacení exekuce? Nejspíš máte obavu, že k Vám přijedou exekutoři a zabaví Vaše věci? Vezmou Vaši nemovitost a vy budete na ulici? Podle nejnovějších výzkumů je exekucí zasaženo odhadem až 700 tisíc Čechů. Nejste v tom sám (sama). A existuje řešení pro Vaše problémy.

 

Poskytnu Vám finance, přestože ostatní se k Vám otáčí zády

Zavolejte mi na číslo 773 77 88 99. Postarám se o vyplacení Vaší exekuce. Jak? Poskytnu Vám úvěr. Banky se k Vám sice otáčí zády, ale já jsem připraven Vám poskytnout finanční injekci, abych Vás postavil zpět na nohy. Mým cílem je zabránit tomu nejhoršímu, což je právě ztráta Vaší nemovitosti.

 

Jsem certifikovaný poradce s dobrými referencemi

Určitě sám (sama) chápete, že v dnešní době je důležité přesně vědět od koho si půjčujete peníze, a za jakých podmínek. Jmenuji se Ondřej Brzek a již 10 let pomáhám klientům z celé ČR s jejich financemi. Vyplácím exekuce, zastavuji dražby, refinancuji nevýhodné úvěry, pomáhám konsolidovat půjčky a zajišťuji zpětný leasing nemovitostí. Jsem certifikovaný poradce s dobrými referencemi.

 

Poskytnu Vám finance za jasných podmínek

Poskytuji úvěry za jasných podmínek bez nesmyslných poplatků a dalších nákladů. Vždycky budete vědět, kolik a jak platíte. Finance poskytuji já osobně, popř. skupina silných investorů, se kterými dlouhodobě spolupracuji. Je potřeba, abyste udělal(a) první krok. Stačí mi zavolat na 773 77 88 99 a já s Vámi okamžitě začnu jednat o Vašich problémech.

 

Peníze do 3 dnů od podpisu smlouvy

Provedu důkladnou analýzu Vaší situace a připravím plán přesně na míru Vaší situaci. Pokud budete se vším souhlasit, poskytnu Vám do 3 dnů od podpisu úvěrové smlouvy peníze na vyplacení exekuce. Pak už jen budete splácet úvěr za jasně daných a dopředu Vámi schválených podmínek.

 

Měsíční splátka se nastaví tak, aby Vás nezruinovala

Mým cílem je pomoct Vám. Vždycky je možné se nějak domluvit. Alespoň taková je moje filosofie po celých těch 10 let, co úspěšně pomáhám klientům v jejich těžké finanční situaci.

 

Exekutoři s Vámi smlouvat nebudou

Chování exekutorů je velmi agresivní. Prostě přijdou a všechno si vezmou. Nenechte to dojít tak daleko, že nebudete mít kde bydlet.
Zavolejte mi a já se o vše postarám. Pomohl jsem ostatním, pomůžu i Vám.

Co byste měl vědět, než se mnou začnete jednat:
Ano, vždy. Úvěry bez jištění nedělám.
Ano, za mé služby si účtuji provizi, které se vyplácí z poskytnutého úvěru. Tedy, pokud se úvěr neposkytne, nic se neplatí.
Ano lze, s možností úspory budoucích úroků.
Jste připraven(a) řešit Vaši situaci?

Vyplňte formulář nebo mi rovnou zavolejte na tel. číslo 773 77 88 99. Poskytuji úvěry od 50 tisíc Kč. Pouze pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí.