Zastavení dražby

Nenechte to dojít tak daleko, že nebudete mít kde bydlet

Exekutoři chystají dražbu Vaší nemovitosti? Nebo už je dokonce znám termín dražby? Pomůžu Vám dražbu zastavit, a to dokonce i kdyby to mělo být 24 hodin před jejím konáním!

 

Dražba pro Vás bude extrémně nevýhodná

Proč? Dražba Vám sice část dluhu smaže, ale je extrémně nevýhodná. Dražená nemovitost se prodá výrazně pod tržní cenou. Část zisku půjde k exekutorovi. A možná něco zbyde i na Vás.

 

Mám 10 let zkušeností se zastavením dražeb

Nejste první, ani poslední, kdo se do podobné situace dostal. Znám naprosto jasně Vaši situaci. Se zastavením dražeb mám již 10 let zkušeností. A jsem připraven Vám poskytnout veškerou pomoc, kterou v těchto těžkých chvílích budete potřebovat. Jmenuji se Ondřej Brzek a již 10 let pomáhám klientům z celé ČR s jejich financemi. Jsem certifikovaný poradce a budu s Vámi komunikovat otevřeně a transparentně. Poskytnu Vám úvěr.

 

Poskytnu Vám finance, přestože ostatní se k Vám otáčí zády

Banky a ostatní instituce se k Vám sice otáčí zády, ale já jsem připraven Vám poskytnout finanční injekci, abych Vás postavil zpět na nohy. Finance poskytuji já osobně, popř. skupina silných investorů, se kterými dlouhodobě spolupracuji. Zastavím prodej Vaší nemovitosti. To vám mohu zaručit.

 

Získejte peníze za jasných podmínek

Půjčím Vám peníze za jasných podmínek. Žádné nesmyslné poplatky. Žádné skryté další náklady. Vždycky budete vědět, kolik a jak platíte. Stačí mi zavolat na 773 77 88 99 a já s Vámi okamžitě začnu jednat o Vašich problémech. Provedu důkladnou analýzu Vaší situace a připravím plán přesně na míru Vaší situaci.

 

Peníze do 3 dnů od podpisu smlouvy

Pokud budete se vším souhlasit, poskytnu Vám do 3 dnů od podpisu úvěrové smlouvy peníze na vyplacení exekuce. Pak už jen budete splácet úvěr za jasně daných a dopředu Vámi schválených podmínek. Měsíční splátka se nastaví tak, aby Vás nezruinovala.

 

Nenechte to dojít tak daleko, že nebudete mít kde bydlet

Zavolejte mi a já se o vše postarám. Pomohl jsem ostatním, pomůžu i Vám.

Co byste měl vědět, než se mnou začnete jednat:
Ano, vždy. Úvěry bez jištění nedělám.
Ano, za mé služby si účtuji provizi, které se vyplácí z poskytnutého úvěru. Tedy, pokud se úvěr neposkytne, nic se neplatí.
Ano lze, s možností úspory budoucích úroků.
Jste připraven(a) řešit Vaši situaci?

Vyplňte formulář nebo mi rovnou zavolejte na tel. číslo 773 77 88 99. Poskytuji úvěry od 50 tisíc Kč. Pouze pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí.