Zpětný leasing

Hrozí Vám, že přijdete o nemovitost? Využijte zpětný leasing.

Potřebujete okamžitou finanční injekci? Hrozí Vám exekuce? Už jste v exekuci? Nebo se dokonce chystá dražba Vaší nemovitosti? Využijte zpětného leasingu a získáte velmi snadno a rychle finance na vyplacení exekuce, čímž také zastavíte dražbu Vaší nemovitosti.

 

Dražba nemovitosti je pro Vás nevýhodná

Dražba Vám sice část dluhu smaže, ale je extrémně nevýhodná. Dražená nemovitost se prodá výrazně pod tržní cenou. Část zisku půjde k exekutorovi. A možná něco zbyde i na Vás.

 

Zpětný leasing vyřeší Vaši těžkou situaci

Zpětný leasing je především určen těm osobám, které vlastní movitý majetek. Obvykle nemovitost. Zpětný leasing vám zajistí mnohem lepší podmínky než dražba a ve výsledku se zbavíte exekuce. To znamená mnohem méně starostí a jistotu, že máte střechu nad hlavou, kterou vám nikdo nevezme.

 

Na mé zkušenosti se můžete spolehnout

Jmenuji se Ondřej Brzek a již 10 let pomáhám klientům z celé ČR s jejich financemi. Vyplácím exekuce, zastavuji dražby, refinancuji nevýhodné úvěry, věnuji se konsolidaci půjček a poskytuji zpětný leasing. Jsem certifikovaný specialista. Na mé zkušenosti se můžete spolehnout.

 

O nic se nemusíte starat, vše vyřídím za Vás

Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle 773 77 88 99 a já s Vámi okamžitě začnu jednat o zpětném leasingu. Otevřeně a transparentně. Finance poskytuji já osobně, popř. skupina silných investorů, se kterými dlouhodobě spolupracuji.

 

V mém podnikání jde především o důvěru

Chci, abyste věděl(a), že se na mě můžete spolehnout. Pomohl jsem ostatním, pomůžu i Vám.

Co byste měl vědět, než se mnou začnete jednat:
Ano, vždy. Úvěry bez jištění nedělám.
Ano, za mé služby si účtuji provizi, které se vyplácí z poskytnutého úvěru. Tedy, pokud se úvěr neposkytne, nic se neplatí.
Ano lze, s možností úspory budoucích úroků.
Jste připraven(a) řešit Vaši situaci?

Vyplňte formulář nebo mi rovnou zavolejte na tel. číslo 773 77 88 99. Poskytuji úvěry od 50 tisíc Kč. Pouze pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí.